Allianz pojistná událost a její řešení

Událost, při které vám vzniká nárok na pojistné plnění, jste povinni nahlásit vaší pojišťovně. Po nahlášení pojistné události allianz zahájí tzv. likvidaci pojistné události, při které bude posouzen váš nárok na pojistné plnění. Nakonec vám pojišťovna vyplatí příslušnou částku peněz. Odpovědi na hledané výrazy: allianz pojistná událost, allianz stav pojistné události, allianz pojistná událost stav a www.allianz.cz pojistná událost, allianz pojistná událost úraz.

 

Allianz pojistná událost, Allianz pojistná událost stav, Allianz pojistná událost úraz, Allianz stav pojistné události, www.allianz.cz pojistná událost

Hlášení pojistné události

Nahlásit pojistnou událost se zdá být jednoduché, nějaké úsilí to ale stojí. Vše potřebné naleznete na portálu www.allianz.cz pojistná událost. Je vašim problémem u allianz pojistná událost úraz? K oznámení nové události si tedy připravte následující údaje a dokumenty:

 • Číslo pojistné smlouvy
 • Osobní údaje pojištěné osoby
 • Datum a okolnosti vzniku škodné události
 • Lékařské zprávy
 • Bankovní spojení

Tyto údaje jsou pro zahájení likvidačního šetření skutečně důležité. Pojistná událost u allianz bude prošetřena rychleji, pokud hned přiložíte i další dokumenty:

 • Lékařské zprávy z prvního ošetření a případného dalšího léčení
 • Propouštěcí lékařskou zprávu (v případě hospitalizace)
 • Další dokumenty vztahující se k oznamované škodné události (protokol o pracovním úrazu, policejní protokol, doklad o pracovní neschopnosti, apod.)

Allianz pojistnou událost můžete nahlásit několika způsoby. Telefonicky, písemně nebo on-line. Hlášením pojistné události úrazu allianz přes internet proces vyřízení vaší žádosti urychlíte. Důležité informace najdete v sekci www.allianz.cz pojistná událost, stejně tak zjistíte u allianz pojistná událost stav události a u allianz pojistná událost úraz stav řízení.

Jak získat více peněz od Allianz pojišťovny?

Často se stává, že pojišťovny svým klientům nevyplatí nejvyšší možné pojistné plnění. Abyste se vyhnuli případným reklamacím a nespokojenosti, využijte pomoci zkušených poradců. Ti vás hned od začátku budou vést a radit vám. Pomohou vám s odesláním hlášení i se všemi dokumenty. Po celou dobu likvidace allianz pojistná událost úraz budou kontrolovat stav pojistné události a o všem vás informovat. Allianz pojistná událost stav události i její vyřízení proběhne bez problémů a zbytečného zdržení. Allianz stav pojistné události.

4 odpovědi na “Allianz pojistná událost a její řešení”

 1. Dobrý den,
  dokážete pomoct s rizikovým těhotenstvím? Pojišťovna nám plnění zamítla, jelikož se nejedná o „medicínské důvody“. Jaký je další postup? Předem děkuji.

  Honza V., 604 724 487

 2. Dobrý den ,
  před týdnem jsme hlásili pojistnou událost na auto , jsem mimo kanelář , ale klient mi volal včera a chtěl poradit, že pojišŤOVNA POSLALA DOPIS , ON JEJ NEMŮŽE NAJÍT A NEVÍ CO TAM BYLO , ABY NĚCO NEZANEDBAL. PROSÍM JE TO VÁŽENÝ KLIENT A JÁ MU CHCI VYJÍT VSTŘÍC, JMENUJE SE JIŘÍ ****** , ZLÍN , ******** , ALE AUTO BYLO NA FIRMU PROJEKT********, MŮŽETE SE PODÍVAT, CO ZA DOPIS JSTE MU POSLALI, NĚCO , ŽE NEMÁ VYŘIZOVAT JINDE NEŽ ……
  DĚKUJI
  T******

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *