Kooperativa hlášení pojistné události, úrazu

Minulý rok v létě se mi stal úraz. Spadla jsem na kole a ošklivě se poranila. Nakonec se z toho vyklubala zlomená pažní kost, rozsáhlé odřeniny a poraněné koleno. Nemohla jsem se pomalu ani hnout, proto jsem 2 měsíce nebyla schopná práce. Musela jsem ležet doma. Úrazové pojištění jsem v té době měla u pojišťovny Kooperativa a doufala jsem, že po všem tom utrpení aspoň dostanu nějaké bolestné. Vysoké pojistné plnění. Ve skutečnosti se z toho stal boj o peníze a další velká nepříjemnost. Nahlášení pojistné události Kooperativa byl jen začátek. Více o: hlášení pojistné události kooperativa, kooperativa formuláře hlášení pojistné události, kooperativa hlášení pojistné události, kooperativa hlášení úrazu nebo nahlášení pojistné události kooperativa?

Kooperativa hlášení úrazu

Když jsem v rukou měla všechny důležité dokumenty, jako lékařské zprávy a posudky, pustila jsem se do hlášení pojistné události Kooperativa. Na internetu jsem si našla jejich web a příslušnou sekci, tedy http://www.koop.cz hlášení pojistné události.

hlášení pojistné události kooperativa, kooperativa formuláře hlášení pojistné události, kooperativa hlášení pojistné události, kooperativa hlášení úrazu, nahlášení pojistné události kooperativa

Kooperativa formuláře hlášení pojistné události

Vykouklo na mě toto: Kooperativa formuláře hlášení pojistné události. Vybrala jsem si Kooperativa hlášení úrazu a pustila se do vyplňování. Nakonec jsem vše odnesla na pobočku, kde jsem dostala identifikační číslo pojistné události.

Jak to pokračovalo?

Do rukou vše dostal likvidátor, který má za úkol prostudovat doložené dokumenty. I přes mou snahu jim něco chybělo, takže jsem se musela postarat o dodání potřebného dokumentu. Tím se vše prodloužilo.  Hlášení pojistné události Kooperativa vážně nebylo úplně snadné. Za měsíc se mi ozvali s výsledkem. Byla jsem v šoku. Doufala jsem, že dostanu větší částku peněz. To, co mi chtěli vyplatit, mi přišlo opravdu málo. Nejdřív jsem si říkala, že celou věc nechám tak jak je, a spokojím se s tím, co mám. Nakonec jsem se rozhodla, že to budu řešit. A jsem za to ráda.

Jak získat více peněz o Kooperativa pojišťovny?

Náhodou jsem narazila na portál Drahá Omluva, kteří byli ochotní a pomohli mi. Vše se mnou projednali a pustili se do jednání s pojišťovnou. Díky jejich pomoci jsem od pojišťovny Kooperativa získala více peněz. Příště se na ně obrátím hned na začátku. Vím, že si ušetřím mnoho starostí.

2 odpovědi na “Kooperativa hlášení pojistné události, úrazu”

  1. Dobrý den,

    dcera byla opakovaně hospitalizována a další hospitalizace jí pravděpodobně čeká. Pojišťovna nám po třetím hlášení pojistné události připojištění vypověděla. Lze se proti tomuto bránit? Jiná pojišťovna dceru pojistit nechce, protože se stále léčí.

    Předem děkuji, H. Jakubová.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *